Author: Alona Prenkovska

UF [Upcycled Furniture]

Привіт,

Уявіть собі: ви робите ремонт, ви фарбуєте стіни, ви міняєте паркет, ви обираєте нові штори, ви плануєте нове життя і ви купуєте нові меблі. Тепер питання: куди ви подінете ваші старі меблі? Меблі, які можливо вам дістались від бабці, досі були у вжитку, бо батьки не мали часу чи бажання робити з ними щось, меблі вашого орендодавця, які ні йому, ні вам не до серця, але діти нікуди і т.д. 

Якби би ми з вами були в Німеччині, ви б позвонили у службу, щоби та приїхала і забрала ці речі від вас; були би ми в Естонії ви би самі відвезли ці речі у пункт роздільного збору відходів, щоб ті відправили ваші меблі на спалення чи утилізацію, і ще з десяток варіантів по країнах світу, де б ми могли бути. А ми в Україні можемо обрати з перелічених варіантів

  • Винести до смітника у дворі, де або хтось з сусідів підбере ці меблі (які рано чи пізно також винесуть туди само), або їх просто відвезуть на сміттєзвалище
  • Вивезти самостійно на сміттєзвалище

От і всі опції на сьогодні тільки ми додаємо ще одну:

UF [Upcycled Furniture] – uf.in.ua

 UF працює так: нам віддають старі меблі, ми розбираємо їх, отримуєм сировину для нових меблів і втілюєм найцікавіші дизайнерські ідеї, і продаємо нові дизайнерські меблі. Для тих, хто нам віддає меблі, сервіс працюватиме на основі системи pay-back: за меблі віддані нам власник отримуватме відсоток від продажу нової речі. Для решти користувачів UF – це онлайн-магазин, що продаватиме круті дизайнерські предмети декору та меблі.

Опишіть вашу ідею за наступними параметрами:

– Яку проблему користувачів вирішує ваш продукт? 

Наш сервіс вирішує проблему утилізації старих меблів та водночас вирішує проблему доступності крутих дизайнерських меблів людині з середнім рівнем доходу в Україні. В довготривалій перспективі наш сервіс допомагає вирішити проблему з масовою вирубкою лісів для нових меблів, що спричиняється до зміни клімату. Наша ідея також, очевидно, допомагає зі сміттєвою проблемою в Україна та світі.

– Хто є вашим клієнтом?

Нашими клієнтами є всі, хто має у власності старі непотрібні меблі, та всі, хто шукає дизайнерські eco-friendly меблі в цінових межах для середнього класу.

– Як ви плануєте заробляти цим рішенням?

Зароблятимемо ми від продажу нових меблів. 

– Кого саме, з якими навичками та компетенціями шукаєте в свою команду?

Ми шукаємо дизайнера-технолога меблів. До охочих кандидатів вимоги досить прості:

– у вас купа дизайнерських ідей, які ви хочете реалізувать,

– ви можете побачити у старих меблях сировину для нових,

– ви розумієтесь на технології виробництва меблів,

– ви готові до атмосфери і всього фану стартапу! 🙂

Якщо вам це цікаво, або у вас інші компетенції, але вам хочеться доєднаться, будь ласка, пишіть на адресу: prenkovska@gmail.com (Aльона, автор ідеї)