Incubator for student startups ideasLab - Center for Entrepreneurship

Incubator for student startups ideasLab

ideasLab – це університетський інкубатор, створений Центром підприємництва УКУ. Його місія полягає у створенні середовища, яке заохочує студентів досліджувати сучасні проблеми та виклики, а також розвивати підприємницьке бачення, перетворювати ідеї на життєздатні продукти, формувати стартап-спільноту інноваторів та сприяти розвитку УКУ як підприємницького університету.

Наша мета – заохотити студентів різних спеціальностей перевірити свої ідеї на життєздатність.

Start

October 4

Promo events:

September 16, 23 та 30 (register at Events)

Структура програми

Що це?

Єдина акселераційна програма в Україні, яка дає студентським командам не лише знання, простір для роботи, а й грошові гранти до $8000 на стадії валідації ідеї.

Місія

Створити середовище, яке заохочує студентів досліджувати проблеми та виклики сьогодення, формує підприємницьке бачення їх вирішення.

Для кого?

Для студентських команд від 2 до 4 учасників з будь-якого університету України, хто має ідею для стартапу і готовий працювати над цим.

 

Навчальна програма

  1. Initial Market Validation (3 тижні)визначення гіпотез щодо проблеми, її масштабу, росту і її потенційного рішення

Перехід на другий етап – Pitch Day (23.10), на якому журі відбере до 10 команд, що отримають по 1000$ та перейдуть на другий етап програми. Решта команд на цьому етапі не зможуть продовжувати участь.

  1. Customer Development (4 тижні) – дослідження клієнта і ринку

Перехід на третій етап – Pitch Day, на якому журі відбере до 5 команд, що отримають по 2000$ та перейдуть на третій етап програми. Команди, які не отримають гранти, зможуть продовжувати участь в програмі та працювати над своїм стартапом, проте участі в Demo Day брати не зможуть.

  1. Product Market Fit (4 тижні) – тестування прототипу на користувачах та побудова стратегії виходу на ринок

Перехід на четвертий етап – Demo Day, на якому журі відбере до 3 команд, що отримають по 5000$ та перейдуть на наступний етап програми. Команди, які не отримають гранти, продовжуватимуть отримувати всю необхідну підтримку та користуватися перевагами ideasLab.

  1. Sales & Growth (2022) – менторський етап, орієнтований на вибудову продажів та росту, який відбуватиметься після завершення основної програми.

Для кого

Контакти

м. Львів вул. Стрийська, 29
79000, Україна

connect.cfe@lvbs.com.ua
Телефон: +38 (067) 734 80 28