Author: Elina

Туристичний AR-додаток

Напишіть декілька слів про себе, зацікавте майбутніх членів команди цікавою історією.

В час, коли світ став відкритим як ніколи раніше, майже неможливо уявити життя без подорожей. Чимало хто, знайомлячись з новим містом/країною, хотів би не тільки послухати екскурсію, але й побачити, як те чи інше місце або ж історична пам`ятка виглядали раніше. Інтернет пропонує безліч старих зображень, але їх пошук мало кого приваблює. Тому є доречним створення мобільного ARдодатку, котрий робив би це за нас одразу ж на місці.

Renatus мобільний ARдодаток для туристів. Механізм дії: навівши камеру телефона на історичний об’єкт/площу/вулицю/будинок, ми бачитимемо на екрані зображення з цього місця в різні періоди історії. Це буде можливим за допомогою елементів доповненої реальності. Паралельно з цим додаток пропонуватиме послухати аудіо з цікавими фактами та історією цього місця, а також ознайомитися з тим, які відомі постаті були і є до нього причетні, переглянути їхні фото й історії. Щоб додати ентертейменту та краще пов’язати додаток із соцмережами, буде додана можливість зробити селфі на фоні історичного зображення.

Опишіть вашу ідею за наступними параметрами:

– Яку проблему користувачів вирішує ваш продукт?

Додаток зробить екскурсії мультимедійними, а користувачу дасть змогу отримати ширші знання про історію через порівняння вигляду історичних об’єктів в різний час

– Хто є вашим клієнтом?

Туристи

– Як ви плануєте заробляти цим рішенням?

Платний пакет, реклама

– Кого саме, з якими навичками та компетенціями шукаєте в свою команду?

Розробника Unity 3D з досвідом роботи над AR-додатком

*Для тих хто немає ідеї, але хоче долучитися в команду:

– Напишіть декілька слів про себе, зацікавте потенційну команду цікавою історією.

– Опишіть власні навички та вміння, розкажіть про свій досвід, проекти над якими ви працювали та чого досягли, які висновки зробили; чим можете бути цінними для команди стартапу.