ПМЦ (Пропонуйте Мені Ціну) - Center for Entrepreneurship
Author: Leonid

ПМЦ (Пропонуйте Мені Ціну)

Напишіть декілька слів про себе, зацікавте майбутніх членів команди цікавою історією.

Хтось завжди хоче економити, хтось завжди хоче заробляти.

Всім привіт! Я  – Леонід. Мені 33, я бортпровідник арабських авіаліній.  Подорожуючи світом в мене завжди було бажання придбати щось у країні  виробника, та заробити додаткові гроші на перепродажі. Я міг купити айфон в США, але кому продати?

В свою чергу, коли мені треба щось придбати в Україні – я витрачаю забагато часу на пошуки найкращої ціни по різним інтернет магазинам.

Користуючись сервісом ПМЦ – покупець не витрачає багато часу на пошуки найкращої ціни.  Продавці самі пропонують ціну на товар.

Тобто проблеми які вирішує дана платформа – наступні:

Для покупців:

 1. Покупець витрачає багато часу на пошуки найкращої ціни в інтернеті.  (У нас продавці самі приходять до покупців)
 2. Пропозиція, яку знайшов покупець – не завжди краща.  (У нас продавці бачать вже запропоновані ціни та залишають ще кращі пропозиції)

Для продавців:

 1. Продавці витрачають багато грошей на рекламу в пошуках покупців (У нас покупці вже знайдені. Треба тільки пропонувати кращу ціну)
 2. Якщо ви – власник товару, але у вас немає інтернет магазину – ви не можете його продавати онлайн (У нас ви можете продавати, навіть не маючи інтернет магазину)
 3. Якщо вам подарили два айфони – ймовірно, що один з них ви хотіли б продати. Але де? (Звісно ж на сайті – “Пропонуйте Мені Ціну”)

На платформі існують різні рубрики. На платформі існує вибірка товарів нових або б/у. Ця платформа – змінює звичний процесс онлайн шопінгу. Це переворот у світі покупок.

– Хто є вашим клієнтом?

 1. Молодь віком від 18 до 30 років, для якої ціна товару має пріоритетне значення при здійсненні покупки.
 2. Власники бізнесу, що шукають свого покупця
 3. Працівники різних галузей, які мають персональні знижки на продукцію, але не знають де знайти покупця.

– Як ви плануєте заробляти цим рішенням?

Сплата за поєднання покупця та продавця.

(Контакти продавця та покупця  закриті для перегляду. В момент, коли покупець з усіх пропозицій обирає одного продавця  – з рахунку продавця буде зніматися 10 грн. Контакти двох сторін стануть відомими один для одного. Сплачує той, хто заробляє. Тобто продавець)

– Кого саме, з якими навичками та компетенціями шукаєте в свою команду?

Дуже б хотів знайти людину (декілька людей) професіоналів IT з палаючими очима, і щоб разом ми пробували по трішечки змінювати світ.

Звісно, Ви можете взяти ідею, та спробувати започаткувати її і без мене. Але зі мною подорож до нашої мети стане швидше. Бо:

 1. При нашій зустрічі я розкажу про секретну рубрику, яка значно розширює можливості платформи.
 2. В мене вже є детально продумана структура даної моделі.
 3. Маючи контакти в еміратах,  я можу стати корисним по пошуку інвесторів.
 4. Стосовно цієї ідеї – в мене є план, як з MVP перейти до більш глобальної платформи.
 5. Стартап – це поєднання технічних і організаційних моментів. Тож Ви зможете зосередитися на працездатності продукту, а я -приділяти час маркетінговим та юридичним питанням.

Тож, якщо Вам цікаво – будь ласка, зв’яжіться зі мною вдень або ніч,  і ми обов’язково домовимося, на яких умовах зможемо створити співпрацю.

Leonid_Moskov@inbox.ru

+380931517886

До зустрічі!

P.S.  Зараз я знаходжусь в Україні, проживаю у м. Харків. Маю час та велике бажання приєднатися до програми, запропонованої організаторами.  Легкий на підйом та розмову, скільки б років Вам не було.