Author: Yaroslav

Платформа яка дозвлояє відвідувачам, закладу ресторанного бізнесу, вибрати фонову музику в цьому закладі

Напишіть декілька слів про себе, зацікавте майбутніх членів команди цікавою історією.

Мене звати Ярослав, я вчусь в Lvbs на Інноваціях та підприємництві. Також я професійний саксофоніст і працюючи в цій сфері 9 років, я спостерігав за слухачами і усвідомив наскільки фонова музика вливає на їхні емоціїї та самопочуття.

Тому до мене прийшла ідея, яка дозволить відвідувачам вибирати їхні улюблені пісні в закладі.

Із вересня місяця я пропрацьовую, удосконалюю ідею та роблю дослідження.

Зараз я готовий робити наступний вважливий крок. Створення продукту. І для цього мені потрібно партнера із IT сфери, якого розпирає підприємницький дух, та якого не настрашить плідна праця і ризики.

Опишіть вашу ідею за наступними параметрами:

– Яку проблему користувачів вирішує ваш продукт?

Проблема/цінність

Для користувача- відчуття індивідуальності та самовираження, також улюблена пісня напряму впливає на емоції та настрій.

Для закладу-додаткова опція яка буде цікава потенційним клієнтам та вже інуючим, індивідуально-музичний підхід до кожного клієнта та покращення досвіду їх перебування у закладі

– Хто є вашим клієнтом?

Орієнтуюсь на молоду дівчину 16-27 років екстраверт, яка проводить свій вільний час із друзям у кавярнях та різного типу кафе. Вона поціновувач музики і відкрита для всіх стилів. Для неї важливо слухати якісну музику. Їй важливо самовираження та визнання. Вона розумна та свободолюбива.

– Як ви плануєте заробляти цим рішенням?

Модель монетизації.

На початку ми не будемо створювати одразу платформу на основі Android та IOS.

Спершу буде розроблений основний сайт і сайти материнсьного субдомену під окремі заклади.

Це дасть нам можливість зекономити час та ресурси, щоб підлаштувати функції та досвід користування опцією під бажання споживача.

А після того, як буде розроблений сайт та будуть перші клієнти, тоді ми звернемося до інвесторів і розробимо додаток на телефон на основі інформаціїї із сайту.

Отже, на початку прибуток буде- орендна плата від самого закладу.

А опісля того, як перейдемо на додаток на смартфон, оплата буде від користувача за одиницю пісні, а із закладу оплати не буде.

– Кого саме, з якими навичками та компетенціями шукаєте в свою команду?

Людину яка добре розбирається в IT сфері, та зможе розробити початкову версію сайту.

Фінансиста.

Маркетолога.

(На почтаку мені не в пріорітеті люди із вузько спеціалізованими навиками , якщо ти вважаєш себе креативним та відчуваєш в собі підприємницький потенціал, вітаю в команді)

Також учасники команди, мають мати підприємницький дух, бути проактивними і головне не боятися ставити грандіозні цілі, та рухатись до них, тільки спільними силами та взаємоповагою ми добємося успіху!

Буду радий прийняти тебе в команду, давай разом візьмемо участь в цій програмі і поборимось за головний приз, щоб рухатись далі, до цілі реалізації!

*Для тих хто немає ідеї, але хоче долучитися в команду:

– Напишіть декілька слів про себе, зацікавте потенційну команду цікавою історією.

– Опишіть власні навички та вміння, розкажіть про свій досвід, проекти над якими ви працювали та чого досягли, які висновки зробили; чим можете бути цінними для команди стартапу.