Author: Olesya

Маркетплейс для студій творчості

Онлайн платформа/маркетплейс для студій творчості.

На данній платформі, користувачі можуть обрати та забронювати онлайн заняття в будь-якій локальній студії творчості, основуючись на рейтингу, відгуках інших користувачів та наявній на порталі інформації.

Окрім можливості забронювати заняття онлайн, на платформі планується розміщення відповідного контенту, про різні види творчої діяльності, з оглядами різних занять та ревью конкретних майстер-класів та студій, а також історії з особистого досвіду інших людей.

Дана платформа вирішує проблему довгого та непродуктивного пошуку занять з різних видів творчої діяльності для користувачів. Ця проблема вирішується шляхом створення зручного інтерфейсу для пошуку та підбору за конкретними параметрами, саме тих видів творчої діяльності, які цікавлять користувачів, та з можливістю зручно передивилятись відгуки інших користувачів і порівнювати ціни, розміщення та інші послуги між всіма наявними студіями онлайн.

На разі, виділяємо 2 сегменти:

– студії, які надають послуги з проведення майстер-класів та організації курсів з різних видів творчості (наприклад, танців, співу, малювання, тощо);

– користувачі (25-30 років) а) які хочуть кинути виклик собі та спробувати те що давно хотіли, але ніяк не наважувались, бо в них це колись не виходило; б) яких шеймили за те що вони займались чимось “несерйозним”, а мали бути, наприклад бухгалтерами чи юристами, а не танцівниками чи художниками.

Серед можливих шляхів монетизації, на разі виділяємо:

– від 5 до 15% комісії за проведення бронювання та оплату занять через платформу;

– розміщення платної реклами та “featured ads” на сайті.

Шукаємо в команду партнера, який взяв би на себе технічну частину реалізації проекту та долучився б до створення даного продукту 🙂