Good food - Center for Entrepreneurship
Author: Volodar

Good food

  • Напишіть декілька слів про себе, зацікавте майбутніх членів команди цікавою історією. 

У світі багато їжі , але не кожна їжа є корисною . Fast-food це досить  шкідлива їжа , але її багато хто споживає у світі. Чому б не запропонувати світові щось дійсно хороше , корисне та смачне . Я шукаю молодих , талановитих  людей в команду які хочуть об’єднатися для створення компанії , яка б працювала у сфері громадського харчування , виготовляла хорошу , корисну їжу продаючи у власних закладах . ( солодощі ,власна випічка , переробка сільськогосподарської продукції  тощо) 

 

 

Опишіть вашу ідею за наступними параметрами:

– Яку проблему користувачів вирішує ваш продукт?

Смачна та корисна їжа , якісний продукт за доступними цінами. 

– Хто є вашим клієнтом?

Дорослі та діти .

– Як ви плануєте це зробити? 

Залучити інвестиції громадян, для  відкриття перших закладів гр. хар , які би були одночасно магазином , рестораном та пекарнею тощо.

– Кого саме, з якими навичками та компетенціями шукаєте в свою команду?

Шукаю людей які є спеціалістами у різних сферах , чи мають достатній досвід у роботі в закладах громадського харчування.  Які мріють відкрити власну кав’ярню,кафе, ресторан , пекарню . Цілеспрямованих ,  активних молодих людей які мають велике бажання працювати .

 

*Для тих хто немає ідеї, але хоче долучитися в команду:

– Напишіть декілька слів про себе, зацікавте потенційну команду цікавою історією.

Я вірю та знаю в те, що працючи тільки разом в команді як одне ціле,  ми зможемо досягти успіху.  Об’єднавши наші зусилля ми зможемо разом побудувати та втілити наші мрії та  багато добрих справ здійснити .

 

– Опишіть власні навички та вміння, розкажіть про свій досвід, проекти над якими ви працювали та чого досягли, які висновки зробили; чим можете бути цінними для команди стартапу.

Я  маю навички  кухаря та кондитера , добре розбираюся в продуктах харчування , маю чудове відчуття смаку , маю креативні ідеї щодо створення нового продукту харчування    , вмію робити починаючи від вирощування до приготування їжі , швидко вчуся новому … т.д

В Україні можна працювати та жити щасливо . Тільки якщо ми будемо працювати разом в команді як одне ціле.  Об’єднавши наші зусилля ми будемо сильнішими  та конкурентноздатними , тоді буде в нас більше шансів на успіх .  Створимо хороше разом!